Inauguracja Olsztyn. Aktywnie! 2013

Budzimy wiosnę na rowerach! 23 marca 2013 r. (sobota) – inauguracja czwartej edycji Olsztyn. Aktywnie!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ROWERZYSTÓW
NA INAUGURACJĘ OLSZTYN. AKTYWNIE! 

23 marca 2013 r. (sobota)

 godz. 12:00 startujemy z parkingu przed sklepem BIEDRONKA ul. Bartąska na os. Jaroty

godz. 12:15 zbiórka przed olsztyńskim Ratuszem

Centrum Turystyki Aktywnej – KOŁODROM zaprasza rowerzystów na wiosenny przejazd rowerowy z okazji inauguracji IV edycji projektu „Olsztyn. Aktywnie!” (cykl wiosna-lato 2013). Czas rozpocząć wspólną przygodę rowerową.

W dniu 23 marca 2013 (sobota) startujemy z dwóch miejsc, aby wspólnie przejechać na miejsce inauguracji Olsztyn. Aktywnie! tj. na plac za mostem św. Jana w Olsztynie:

Zbiórka o godz. 11:30 parking przed sklepem BIEDRONKA na os. Jaroty lub zbiórka o godz. 12:15 przed olsztyńskim Ratuszem.

Warunki uczestnictwa: Ubezpieczenie uczestników wycieczki we własnym. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć pod opieką osób dorosłych. Obowiązuje regulamin rajdów  rowerowych, dostępny na stronie internetowej KOŁDOROM z zastrzeżeniem dotyczącym samodzielnego ubezpieczenia rowerzystów.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Przyjeżdżamy sprawnym rowerem i zabieram ze sobą dobry humor oraz słoneczną pogodę. Uczestnicy mogą liczyć na niespodzianki podczas inauguracji Olsztyn. Aktywnie!

Wg aktualnych planów i środków, w tym roku zaplanowaliśmy 8 wycieczek rowerowych z przewodnikiem PTTK oraz kilkudniową wycieczkę zagraniczną do Swietłogorska. Trasy dobrane są tak, aby każdy kto jeździ na rowerze, mógł je pokonać. Osoby początkujące i pragnące rozpocząć przygodę z rowerem zachęcamy, aby przejechały na wycieczkę i sprawdziły swoje możliwości.

Zgodnie z programem, w dniu 23-03-2013 o godz. 12:00, na terenie placu za mostem św. Jana w Olsztynie, rozpocznie się prezentacja poszczególnych dyscyplin w ramach inauguracji Olsztyn. Aktywnie! Około godz. 13:15 przypłyną płetwonurkowie z klubu SKORPENA, z różnymi wodnymi stworami.

Spośród rowerzystów, którzy:
1. Przyjadą na miejsce zbiórki (Sklep BIEDRONKA ul. Bartąska lub pod olsztyński Ratusz), pobiorą kartę uczestnictwa, czytelnie wpiszą na niej swoje nazwisko i imię, oddadzą ją prowadzącemu rajd oraz wezmą udział w przejeździe rowerowym z KOŁODROM zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki.

2. Losowanie  zaplanowane jest ok. godz. 13:15 przy moście św. Jana w Olsztynie. Uczestnik musi być obecny podczas losowania i osobiście odebrać nagrodę.

Nagrody:

  • karnet dwuosobowy, ważny do 31-05-2013, na przejażdżkę konno ufundowany przez Usługi Turystyczno-Rekreacyjne Janusz Kojrys
  • karnety do Leśnego Parku Linowego ufundowany przez Leśny Park Linowy

ZAPRASZAMY!!!

This entry was posted in Aktualności and tagged , , , . Bookmark the permalink.