Zapraszamy na podsumowanie sezonu rowerowego KOŁODROM 2013

Podsumowanie sezonu rowerowego KOŁODROM 2013  i X edycji kampanii JAdę NIE TANKUJĘ organizowanej przez MZPiTU. 
27 października 2013 (niedziela) godz. 10:30 – przejażdżka rowerowa lub godz. 12:00 – sala nr 219 Urzędu Miasta Olsztyn, bez rowerów.

Zapraszamy uczestników i sympatyków na podsumowanie sezonu rowerowego KOŁODROM 2013  i X edycji kampanii JAdę NIE TANKUJĘ organizowanej przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień.  Spotykamy się w dniu 27 października 2013 (niedziela) godz. 10:30 – przejażdżkę rowerową /mapka/  UWAGA- trasa zmodyfikowana ze względu na Sztafetę z okazji 660 lat Urodzin Olsztyna 

Trasa – olsztyński Ratusz – trasa im. Zbigniewa Rojka – ul. Leśna – Las Miejski-Al. Wojska Polskiego-ul. 1 Maja-olsztyński Ratusz) oraz godz. 12:00 – rozpoczęcie spotkania w sali nr 219 Urzędu Miasta Olsztyn, zapraszamy osoby, które nie zdecydują się na przejażdżkę.

Wzorem lat ubiegłych, dla chętnych planujemy krótki rajd rowerowy wokół Jez. Długiego, który rozpocznie się o godz. 10:30 i zakończy w olsztyńskim Ratuszu. Dystans ok. 6 km /mapa trasy rajdu/. Rowery pozostawimy w bezpiecznym miejscu, na terenie Urzędu Miasta Olsztyn.

Rowerzystów, którzy odstawili rowery do piwnicy, zapraszamy w dniu 27 października 2013 na godz. 12:00 do sali nr 219 olsztyńskiego Ratusza. Zakończenie spotkania ok. godz. 14:00.

Podsumujemy sezon rowerowy KOŁODROM oraz X edycję kampanii JAdę NIE TANKUJ Ę i przedstawimy nasze plany rowerowe na 2014 rok, które będziemy chcieli realizować.

Plan spotkania:

  • prezentacja multimedialna z podsumowaniem rajdów rowerowych, w tym wycieczka po Obwodzie Kaliningradzkim oraz film z wycieczki rowerowej KOŁODROM do Karlskrony w Szwecji
  • prezentacja X  edycji kampanii JAdę NIE TANKUJĘ
  • podziękowania partnerom i sympatykom KOŁODROM
  • wręczenie nagród najaktywniejszemu uczestnikowi i uczestniczce oraz wyróżnień uczestnikom wycieczek rowerowych Olsztyn. Aktywnie!
  • losowanie i wręczenie nagród niespodzianek wśród uczestników spotkania
  • wspólna fotografia pamiątkowa
  • zakończenie i dyskusja

Wśród uczestników wycieczki rowerowej oraz dodatkowo uczestników spotkania zostaną wylosowane koszulki Olsztyn. Aktywnie! ufundowane przez sieć sklepów OLIMP i przewodniki rowerowe ufundowane przez Warmińsko-Mazurską Regionalną Informację Turystyczną.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników zwiedzania na rowerze, żądnych przygód i niezapomnainych wrażeń.

Spotkanie w ratuszu jest tylko podsumowaniem, a nie zakończeniem sezonu.  Rowerzyści jeżdżą również zimą. Taka przejażdżka wymaga odpowiedniego przygotowania i jest doskonałym treningiem techniki jazdy na rowerze.

Do zobaczenia w olsztyńskim Ratuszu

This entry was posted in Aktualności and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.