Podsumowanie sezonu rowerowego 2014

W okresie od 27 kwietnia do 28 września 2014, łącznie zorganizowaliśmy 14 wycieczek rowerowych i przejechaliśmy 627 km , w których udział wzięło łącznie 1170 osób.

image028

Sezon rowerowy KOŁODROM 2014 roku w cyfrach:
W okresie od 27 kwietnia do 28 września 2014 zorganizowaliśmy:
– 8 wycieczek rowerowych w ramach V edycji Olsztyn. Aktywnie! przejechaliśmy 304 km, w których udział wzięły 497 osoby.
– 4 wycieczki rowerowe w ramach XI edycji kampanii JAdę NIE TANKUJĘ przejechaliśmy 78 km, w których udział wzięło 622 osoby.
– 2 kilkudniowe wycieczki rowerowe zagraniczne w ramach Olsztyn. Aktywnie! na Niemiecką wyspę Rugia i po Obwodzie Kaliningradzkim przejechaliśmy 265 km, w których udział wzięło 51 osób.
Wycieczki rowerowe zagraniczne były zorganizowano we współpracy z Klubem Turystyki Rowerowej 4R przy PTTK w Olsztynie.

Konkurs „Najaktywniejszego uczestnika” w ramach czwartej edycji Olsztyn. Aktywnie!
Najaktywniejszy uczestnik: Alicja Łapińska i  Szmalc Marek, Lena Łaszkiewicz (6 lat -najmłodszy najaktywniejszy)
Wyróżnienie: Marek Łapiński i Mirosław Łaszkiewicz.

Gratulujemy najaktywniejszym i zachęcamy do dalszej aktywności.

Zarząd KOŁODROM dziękuje wszystkim, którzy wspierali Nas w realizacji rajdów i imprez rowerowych, należy tutaj wyróżnić: Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień, INDYKPOL, Warmińsko-Mazurski Oddział PTTK, OSiR, Warmińsko-Mazurską Regionalną Organizację Turystyczną, Stadninę Koni Pana Janusza Kojrysa, Leśny Park Linowy oraz Sklep Sportowy FIGURA Emilia Figura-Osełkowska.

Szczególny ukłon kierujemy w stronę Policji, z którą współpracujemy od sześciu lat. Owocem tej współpracy są systematyczne spotkania edukacyjne z rowerzystami na temat bezpiecznego poruszanie się po drogach publicznych i unikanie ryzykownych zachowań. Bardzo cenna jest profesjonalna pomoc policji w zapewnieniu bezpiecznego przejazdu rowerzystów ulicami miasta w miejscach gdzie nie ma ścieżek rowerowych, których przybywa z roku na rok lecz zdecydowanie brakuje. Oczywiście lista aktywnych Przyjaciół KOŁODROM jest długa i za to należą się ogromne brawa.

Składamy gorące podziękowania uczestnikom imprezach rowerowych, za chęci i zapał bez, których nie byłoby widać sensu efektów organizacji rajdów rowerowych.
Dziękujemy wszystkim osobom, które wspierały Nas w realizacji imprez rowerowych.

This entry was posted in Aktualności, Aktualności promowane and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.