25.06.17 niedziela Nowe Kawkowo- pola Lawendowe

25 czerwca 2017

Stary Ratusz g.10.00

Podczas drogi będziemy mieli okazję podziwiać piękne krajobrazy, zwrócimy uwagę na tereny polodowcowe o charakterystycznych rynnach i  dość dużych wzniesieniach. Okolice Nowego Kawkowa  przypominają Bieszczady, dlatego mieszkańcy tej okolicy tak ją nazywają.

Uczestnicy wycieczki rowerowej będą mieli możliwość uczestniczenia wydarzeniu zwanym „Sztuka w obejściu” – otwarte domy, w których mieszkańcy pracują i tworzą: Lawendowe pola, Pracownia ikony, Galeria Kawkowo, Cegielnia ART, Koronczarnia i in. Akcję „ Sztuka w obejściu” mieszkańcy powołali do życia po to, by pochwalić się swoimi  talenty i pasjami. „ Artyści”dzielą się tym co uważają za  bogactwo: krajobrazem, przyrodą, zielarstwem, ogrodnictwem, rzemiosłem sztuką, muzyką, teatrem.

Zapraszamy wszystkich, którzy z wielką troskliwością pochylają się nad naszym najbliższym otoczeniem, nad więziami między ludźmi i ich wspólnym działaniem.

Warto wziąć „małe co nie co”, bo zatrzymamy się w Domu rekolekcyjnym i się posilimy. Na Lawendowych Polach przewidziane jest coś ciepłego za opłatą.

Start : Stary Ratusz godzina 10.00

This entry was posted in Aktualności, Aktualności promowane. Bookmark the permalink.